Kontakt

Kontakt

Kontaktní formulář

Pokud máte problém s vaším mobilním telefonem a jste zákazníci internetového obchodu ipato.cz či máte zakoupený mobilní telefon odjinud, ale patří do podporovaných výrobců, na které nabízíme servis a náhradní díly. Obraťte se na nás a my vám pomůžeme. Je jedno jestli se jedná o prasklý displej telefonu, nefunkční anténu nebo opotřebené tlačítko pro změnu hlasitosti.

Servis mobilních telefonů

Pro méně zdatné uživatele nabízíme odbornou výměnu poškozené součástky telefonu s jistou funkčnosti a že nedošlo při opravě telefonu k narušení některé z jeho vlastností, jako je například: voděodolnost nebo prachuvzdornost.

Pro zkušenější

V případě, že si troufáte na výměnu poškozené součástky telefonu sami a máte pro to potřebné zkušenosti, aby nedošlo k poškození výše zmíněných vlastností telefonů naleznete v sortimentu eshopu náhradní díly pro jednotlivé mobilní telefony. V případě, že se v sortimentu vámi hledaný náhradní díl nenachází kontaktujte nás skrze kontaktní formulář. Adresa s nabídkou náhradních dílů: ZDE.

7 Komentáře na “Kontakt

  1. Dobrý den,
    vlastním Oukitel K6000 Pro a upadl mi. Nyní funguje vše až na SIM kartu. Nenačte se. Slot SIM lze zasunou úplně, SIM v jiném mobilu funguje. Je možná nějaká diagnostika a pak případná oprava? Jaká je cena diagnostiky?
    Předem děkuji za odpověď.

    1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

  2. Dobrý den, můj oukitel k 6000 plus mi upadl,má prasklý displej a vůbec nejde nastartovat. Rád bych si ho u vás nechal kompletně opravit ale jen pokud by stála oprava méně než 3500kč. Myslíte, že má cenu ho opravovat? Předem děkuji za odpověď.

    1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *