Servis a oprava telefonů Doogee

Servis telefonů

Doogee je čínský výrobce mobilních telefonů s operačním systémem Android. Zaměřuje se na klasické dotykové telefony s operačním systémem Android, ale má i zajímavou řadu odolných telefonů T. Doogee není doposud v České republice a v Evropě obecně příliš známý, ale v posledních měsících se začíná prosazovat i u nás díky skvělému poměru cena/výkon a netradičním designům telefonů a zvláště těch odolných.

Doogee se snaží z odolných telefonů, které jsou obecně velmi robustní dělat elegantní zařízení, které je nejen výkonné, skoro nezničitelné ale i reprezentativní. Například pomocí zadního krytu, který je potažen u některých modelů imitací krokodýlí kůže. U vyšších modelů se jedná o ruční práci a každý zadní kryt telefonu je originální a jedinečný. Zároveň ho lze měnit za jiný například u modelu T5. Mobilní telefony Doogee v našem eshopu naleznete ZDE: Telefony Doogee.

Doogee telefony záruční servis

Prodloužená záruka BV8000 ProV našem internetovém obchodě www.ipato.cz nabízíme širokou řadu telefonů Doogee včetně odolných. Nabízíme k nim zákonnou záruku 24 měsíců, ale tu si můžete prodloužit o jeden a až dva roky díky službě prodloužení záruky IPATO+. Aktuálně máme průměrnou dobu vyřízení reklamace 7 dnů.

Doogee oprava telefonu a pozáruční servis

Jako jedni z mála v České republice dokážeme sehnat takřka jakoukoliv náhradní součástku či náhradní díl pro mobilní telefony Doogee. Nabízíme i servis telefonů Doogee, pokud máte nějaký problém neváhejte se na nás obrátit skrz kontaktní formulář: ZDE.

U odolných telefonů Doogee nedoporučujeme neodbornou výměnu či vniknutí do těla telefonu, protože vysoce pravděpodobně dojde k porušení vodě-odolnosti a prachuvzdornosti telefonu.

Doogee telefon prasklý displej

Nejčastější obecně problémem s telefonem je jeho displej, který nevydrží vše. Může dojít k:

 • poškrábání displeje
 • prasknutí displeje
 • prasklině na displeji
 • nefunkční dotyková vrstva
 • pavouk na displeji

Samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakoukoliv poruchou či problémem s vaším Doogee telefonem, též skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE. My vás následně kontaktujeme emailem s nabídkou opravy, abyste se mohli rozhodnout. Čím detailněji popíšete problém/závadu tím lépe.

6 Komentáře na “Servis a oprava telefonů Doogee

 1. Dobrý den, mám mobil DOOGEE. Dostal jsem ho jako dárek. Po vyfotografování při zařazení do galerie se objeví šedý rámeček a fotografie není zařazena do galerie. Podívám-li se na podrobnosti snímků, objeví se starý čas 1.1.1970. Prosím o zprávu, zda lze tuto závadu opravit. Pakliže ano, prosím sdělte mi kam mám s mobilem dojet. Děkuji Václav Rejzek

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

 2. Dobrý den.
  U telefonu Doogee Y6 mám lehce poškrábanou optiku zadního fotoaparátu. Je to řešitelné?

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

 3. Dobrý den, provádíte záruční servis, telefon při přijmu hovoru, nerozsvítí obrazovku a nejde ten hovor přijmout, Doogee y6max3d. Děkuji

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *