Servis A Oprava Telefonů Umi

Servis telefonů

Umi je čínský výrobce mobilních telefonů, který se snaží vytvářet velmi elegantní telefony a nabízet moderní technologie pro co nejširší segment zákazníků za nízké ceny. Umi dokáže vyrábět od nejlevnějších telefonů po vysoce vybavené telefony, které hravě konkurují zavedeným značkám.

Příkladem dobře vybaveného telefonu za přijatelnou cenu je telefon Umi Max, který stejně jako další telefony od toho výrobce naleznete v našem internetovém obchodu www.ipato.cz v kategorii: Telefony Umi.

U nás se nemusíte obávat nakupovat mobilní telefony čínských značek více či méně známých.

Umi telefony záruční servis

Prodloužená záruka BV8000 Pro

V našem internetovém obchodě naleznete několik mobilních telefonů od výrobce Umi. Na všechny telefony Umi dostanete zákonnou záruku 24 měsíců, kterou můžete prodloužit o jeden až dva roky v rámci nové služby IPATO+, jejíž vytvoření si vyžádali naši zákazníci, protože k poruchám na telefonech obecně dochází v cca 3-4 roku používání. Pokud budete mít zakoupenou službu IPATO+, tak vám problém s telefonem odstraníme v rámci reklamace zdarma až do výše pořizovací ceny telefonu. Více o službě IPATO+ naleznete na její produktové stránce na eshopu: ZDE.

Umi oprava telefonu a pozáruční servis

Může se na nás obrátit každý, ať náš zákazník či zákazník jiného internetového obchodu v rámci pozáručního servisu mobilních telefonů, který nabízíme pro všechny značky, které máme v internetovém obchodě v nabídce, včetně zmiňovaných telefonů Umi.

Umi telefon závady

Nejčastější obecné problémy s mobilními telefony:

 • poškrábání displeje
 • prasknutí displeje
 • prasklině na displeji
 • nefunkční dotyková vrstva
 • pavouk na displeji
 • nefunkční napájecí konektor
 • nefunkční jack 3,5mm
 • rozbité a nefunkční power zapínací tlačítko
 • opotřebovaná tlačítka pro hlasitost zvuku

Samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakoukoliv poruchou či problémem s vaším Umi telefonem skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE. My vás následně kontaktujeme emailem s nabídkou opravy, abyste se mohli rozhodnout. Čím detailněji popíšete problém/závadu tím lépe.

2 Komentáře na “Servis A Oprava Telefonů Umi

 1. Dobrý deň,

  Mám prasknutý display na telefóne UMI.
  Ako by som mal ďalje postupovať? Kde Vás nájdem? Koľko by ma stála výmena display?

  Ďakujem za odpoveď.

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *