Servis a oprava telefonů Bluboo

Servis telefonů

Bluboo je čínský výrobce telefonů, který se snaží expandovat do celého světa. V České republice není ještě příliš známý, ale nabízí skvělé telefony s dobrým výkonem za velmi nízké ceny. Plus vyrábí i výkonnější modely s vyšší cenovkou jako je Bluboo Maya Max s 6″ palcovým displejem a čtečkou otisku prstu na zadní straně telefonu. Několik modelů od výrobce Bluboo naleznete v našem internetovém obchodu www.ipato.cz v kategorii: Bluboo telefony.

U nás se nemusíte bát nakupovat čínské telefony Bluboo.

Záruční servis na telefony Bluboo

Prodloužená záruka Bluboo telefonySamozřejmostí je zákonný servis telefonů Bluboo po dobu 24 měsíců. Navíc jsme vyslyšeli proseb zákazníků a rozšířili sortiment služeb o prodlouženou záruční dobu, kterou si můžete ke stávajícím zákonným 24 měsícům prodloužit až o dvojnásobnou délku ( nabízíme prodloužení o 1 až 2 roky). Tato služba se jmenuje IPATO+ a cenově nijak nerozlišujeme jestli si ji pořizujete k levnému telefonu či nejdražšímu telefonu z našeho sortimentu. Více informací naleznete na produktové stránce této služby přímo na eshopu: IPATO+.

Bluboo oprava telefonu a pozáruční servis

Obrátit se na náš servis telefonů může každý bez ohledu zda je náš zákazník s vypršenou zárukou nebo člověk, který zakoupil telefon Bluboo v jiném internetovém obchodu. Nabízíme pozáruční servis telefonů Bluboo stačí nás kontaktovat skrze kontaktní formulář a náš technik vám rázem odepíše na email další informace o navrhovaném postupu a ceně, abyste se mohli sami rozhodnout.

Bluboo telefon závady

Nejčastější obecné problémy s mobilními telefony:

 • poškrábání displeje
 • prasknutí displeje
 • prasklině na displeji
 • nefunkční dotyková vrstva
 • pavouk na displeji
 • nefunkční napájecí konektor
 • nefunkční jack 3,5mm
 • rozbité a nefunkční power zapínací tlačítko
 • opotřebovaná tlačítka pro hlasitost zvuku

Samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakoukoliv poruchou či problémem s vaším Bluboo telefonem skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE. My vás následně kontaktujeme emailem s nabídkou opravy, abyste se mohli rozhodnout. Čím detailněji popíšete problém/závadu tím lépe.

9 Komentáře na “Servis a oprava telefonů Bluboo

 1. Dobrý den,potřeboval bych opravit MT Bluboo Picasso,nejde zvuk v telefonu,ale když ho spustím přes BT tak funguje,dále neraguje USB při připojení k PC,ale dobíjení přes USB funguje.Můžete mně pomoci? Děkuji Michal J.

  1. Dobrý den v brzké době vás bude kontaktovat emailem náš technik s nabídkou a detailnějšími informacemi.

 2. Dobrý den
  V lednu 2017 jsem zakoupil telefon Bluboo Edge od čínského prodejce na Alliexpresu . Telefon je v záruce od prodejce, ale v současné době je problém se signálem oprerátora Vodafone . Někdy signál v budově je a někdy není ? Je problém v anténě a dá se nějakým způsobem vylepšit, aby problém se signálem již nebyl. Případně, kolik by stále oprava .
  Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

 3. Dobrý den, potřeboval bych opravit BLUBOO XTOUCH 3GB 4G. Zařízení se nezapne a při připojení nabíječky jen telefon zavibruje, ale LED, která indikuje nabíjení, se nerozsvítí.

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *