Nefunkční audio Jack konektor

Opravy telefonů

Konektory u mobilních telefonů se velmi snadno opotřebovávají zvláště ty hojně využívané. Příkladem může být audio konektor pro připojení sluchátek k mobilnímu telefonu. Konektor je nejen opotřebováván používáním a spoje v něm mohou korodovat vniknutím vlhkosti, ale protože konektor je „otevřený“ dostávají se do něj i nečistoty z okolního prostřední například při ponechání na stole nebo i nošení v kapse.

Nefungují sluchátka v telefonu

Případné problémy lze pozorovat například, že jack v konektoru nedrží správně nebo při  sebemenším pohybu kabelem u konektoru dochází k výpadku. Sluchátka mohou hrát málo hlasitě či vydávat nežádoucí zvuky, hrát nedostatečně hlasitě či zcela vůbec.

Tip: Nejdříve si zkontrolujte softwarové možnosti v operačním systému telefonu jestli zvuk není vypnutý či ztlumený. Také doporučujeme vyzkoušet i jiná sluchátka, aby příčina problému nebyla v odcházejících sluchátkách.

Nejčastější problémy s audio konektorem

  • nefunkční sluchátka v telefonu
  • nefunkční připojený reproduktor
  • audio výstup z telefonu nemá odpovídající kvalitu

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem s audio konektorem v telefonu , poruchou či jiným problémem s vaším telefonem skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE. My vás následně kontaktujeme emailem s nabídkou opravy, abyste se mohli rozhodnout. Čím detailněji popíšete problém, který váš telefon má, tím přesněji vám budeme moci odpovědět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *