Servis a oprava telefonů Blackview

Servis telefonů

Mobilní telefony od čínského výrobce Blackview jsou v České republice čím dál více oblíbené pro jejich neskutečný poměr cena/výkon. Blackview se může pochlubit řadou BV, ve které se nachází ty nejlepší odolné telefony. Například odolný telefon Blackview BV8000 Pro svádí souboj o nelepší odolný telefon roku 2017.

Kromě zákonného servisu 24 měsíců nabízíme svým zákazníkům možnost rozšíření záruky o jeden a dva roky v rámci služby IPATO+. I toto je důkaz důvěry, kterou vkládáme do výrobků firmy Blackview. Pro vás zákazníky je to naopak jistota, že pokud se porouchá nějaká součástka my vám ji vyměníme a telefon opravíme v rámci zákonné či prodloužené záruky. Mobilní telefony Blackview v našem eshopu naleznete ZDE: Telefony Blackview.

Pozáruční servis Blackview

Jako jedni z mála nabízíme i kompletní pozáruční servis telefonů Blackview, dokážeme sehnat takřka jakoukoliv součástku a opravit poruchu vašeho telefonu. Pro zkušenější nabízíme samotné náhradní díly pro telefony Blackview v našem internetovém obchodě.

Oprava prasklého displeje Blackview

Poničení či poškrábání displeje patří mezi nejčastější problémy u mobilních telefonů a ani odolné telefony nejsou nezničitelné. V případě, že máte poničený, prasklý, či „pavouka“ na displeji nebo nefunguje dotyková vrstva napište nám přes kontaktní formulář ZDE a my vás kontaktujeme s cenovou nabídkou opravy, abyste se rozhodli zda opravu budete chtít. Dalším nejčastějším problémem jsou poničené kontakty v konektorech a nefunkční konektory. U odolných telefonů nedoporučujeme neodbornou opravu telefonu a vniknutí do vnitřku telefonu. Může dojít k porušení vodě odolnosti a prachuvzdornosti.

Blackview telefon závady

Nejčastější obecné problémy s mobilními telefony:

  • poškrábání displeje
  • prasknutí displeje
  • prasklině na displeji
  • nefunkční dotyková vrstva
  • pavouk na displeji
  • nefunkční napájecí konektor
  • nefunkční jack 3,5mm
  • rozbité a nefunkční power zapínací tlačítko
  • opotřebovaná tlačítka pro hlasitost zvuku

Samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakoukoliv poruchou či problémem s vaším Blackview telefonem, též skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *