Servis a oprava telefonů Blackview

Servis telefonů

Mobilní telefony od čínského výrobce Blackview jsou v České republice čím dál více oblíbené pro jejich neskutečný poměr cena/výkon. Blackview se může pochlubit řadou BV, ve které se nachází ty nejlepší odolné telefony. Například odolný telefon Blackview BV8000 Pro svádí souboj o nelepší odolný telefon roku 2017.

Kromě zákonného servisu 24 měsíců nabízíme svým zákazníkům možnost rozšíření záruky o jeden a dva roky v rámci služby IPATO+. I toto je důkaz důvěry, kterou vkládáme do výrobků firmy Blackview. Pro vás zákazníky je to naopak jistota, že pokud se porouchá nějaká součástka my vám ji vyměníme a telefon opravíme v rámci zákonné či prodloužené záruky. Mobilní telefony Blackview v našem eshopu naleznete ZDE: Telefony Blackview.

Pozáruční servis Blackview

Jako jedni z mála nabízíme i kompletní pozáruční servis telefonů Blackview, dokážeme sehnat takřka jakoukoliv součástku a opravit poruchu vašeho telefonu. Pro zkušenější nabízíme samotné náhradní díly pro telefony Blackview v našem internetovém obchodě.

Oprava prasklého displeje Blackview

Poničení či poškrábání displeje patří mezi nejčastější problémy u mobilních telefonů a ani odolné telefony nejsou nezničitelné. V případě, že máte poničený, prasklý, či „pavouka“ na displeji nebo nefunguje dotyková vrstva napište nám přes kontaktní formulář ZDE a my vás kontaktujeme s cenovou nabídkou opravy, abyste se rozhodli zda opravu budete chtít. Dalším nejčastějším problémem jsou poničené kontakty v konektorech a nefunkční konektory. U odolných telefonů nedoporučujeme neodbornou opravu telefonu a vniknutí do vnitřku telefonu. Může dojít k porušení vodě odolnosti a prachuvzdornosti.

Blackview telefon závady

Nejčastější obecné problémy s mobilními telefony:

 • poškrábání displeje
 • prasknutí displeje
 • prasklině na displeji
 • nefunkční dotyková vrstva
 • pavouk na displeji
 • nefunkční napájecí konektor
 • nefunkční jack 3,5mm
 • rozbité a nefunkční power zapínací tlačítko
 • opotřebovaná tlačítka pro hlasitost zvuku

Samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakoukoliv poruchou či problémem s vaším Blackview telefonem, též skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE.

4 Komentáře na “Servis a oprava telefonů Blackview

 1. Dobry den, posledni mesic mi na mobilu naskakuji neustale nevyzadane aplikace a reklamy, kolikrat diky nim nemohu ani zvednout prichozi hovor, neustale mne to obtezuje. Zkousela jsem obnovit tovarni nastaveni, ale problem stale pretrvava. Nevite co s tim?

  Dekuji
  Volfova

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedla při vytváření tohoto komentáře.

 2. Dobrý den, mám blackview bv6000 z číny. To že mi přestal před půl rokem hrát hlasitě reproduktor bych přežil( asi kovové piliny na reprodukroru), ale dnes jsem nechal telefon v okně, kde se srazila vlhkost, jelikož jsem měl zalomenej šroubek k sim kartě a nebyla tam hlavička pronikla mi vlhkost k simkartě a sdkartě. Navíc se došla štáva. Telefon jsem se snažil vysušit, strčil do nabíječky a naběhl mi nápis no command. Po stlačení POWER se mi objeví menu systému. Vyzkoušel jsem úplně všechno… i novej OTA…. Ale nic nejde. po opětovné instalaci mi to opět najede do menu systému. Vůbec nic tam nejde abych rozjel systém… Bojím se, že něco zkratovalo. Teď dotaz. Mohu vám to poslat na opravu systému, hlasitosti reproduktoru a případně toho zalomeného šroubku??? Primárně mi jde o to, aby jste mi řekli, asi má smysl opravovat tento telefon… Asi by to šlo do tisíců, nemá to smysl…

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *