Servis a oprava telefonů NOMU

Servis telefonů

NOMU je čínský výrobce mobilních telefonů, který není v České republice moc známý. My jsme jedni z mála, který v České republice nabízejí nejen mobilní telefony od něj, ale i s prodlouženou zárukou a pozáručním servisem.

Telefony NOMU

NOMU se zaměřuje především na odolné telefony, pro které má vlastní řadu telefonů s písmenem S. Do této řady patří například NOMU S10, NOMU S20, NOMU S30. Čím vyšší číslo za S, tím je telefon vybavenější a logicky i dražší. Přesto, ale odolné telefony NOMU mají skvělý poměr cena/ výkon a všechny mají certifikaci odolnosti IP68.  Telefony od výrobce NOMU naleznete v našem eshopu www.ipato.cz v kategorii: Telefony NOMU. V našem eshopu se nemusíte bát kupovat mobilní telefony více či méně známých čínských značek v případě poruchy vás nenecháme takříkajíc ve štychu. Viz text níže.

Záruční servis na telefony NOMU

Prodloužená záruka na telefony NOMUSamozřejmostí je zákonný servis telefonů NOMU po dobu 24 měsíců. Nepatříme mezi internetové obchody, které by se po dokončení prodeje ke svým zákazníkům již nehlásili ba naopak jsme vyslyšeli proseb zákazníků a rozšířili sortiment služeb o prodlouženou záruční dobu, kterou si můžete ke stávajícím zákonným 24 měsícům prodloužit až o dvojnásobnou dobu ( nabízíme prodloužení o 1 až 2 roky). Tato služba se jmenuje IPATO+ a cenově nijak nerozlišujeme jestli si ji pořizujete k levnému telefonu či nejdražšímu telefonu z našeho sortimentu. Více informací naleznete na produktové stránce této služby přímo na eshopu: IPATO+.

NOMU oprava telefonu a pozáruční servis

Obrátit se na náš servis telefonů může každý bez ohledu zda je náš zákazník s vypršenou zárukou nebo člověk, který zakoupil telefon NOMU v jiném internetovém obchodu. Nabízíme pozáruční servis telefonů NOMU nemusíte se obávat, že v případě nějaké závady budete muset váš telefon vyhodit, protože by ho nikdo v ČR neopravil. Stačí nás kontaktovat skrze kontaktní formulář a náš technik vám rázem odepíše na email další informace o navrhovaném postupu a ceně, abyste se mohli sami rozhodnout.

NOMU telefon závady

Nejčastější obecné problémy s mobilními telefony:

 • poškrábání displeje
 • prasknutí displeje
 • prasklině na displeji
 • nefunkční dotyková vrstva
 • pavouk na displeji
 • nefunkční napájecí konektor
 • nefunkční jack 3,5mm
 • rozbité a nefunkční power zapínací tlačítko
 • opotřebovaná tlačítka pro hlasitost zvuku

Samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakoukoliv poruchou či problémem s vaším NOMU telefonem skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE. My vás následně kontaktujeme emailem s nabídkou opravy, abyste se mohli rozhodnout. Čím detailněji popíšete problém/závadu tím lépe.

4 Komentáře na “Servis a oprava telefonů NOMU

 1. Dobrý den mám nefunkční telefon Nomu S 10 . Dokážete tento telefon po zjištění závady opravit ? Děkuji s pozdravem

  1. Dobrý den v brzké době vás bude kontaktovat emailem náš technik s nabídkou a detailnějšími informacemi.

 2. Dobrý den,
  Obracím se na Vás s dotazem na servis – provedení znovu zodolnění telefonu NOMU S30.
  Ponořil jsem vypnutý telefon do umyvadla a za necelých 20 sekund se mobil samovolně zapnul, načež jsem jej okamžitě vynořil a osušil. Poté se dokola zapínal/vypínal do úplného vybití baterie. Na vypínací tlačítko vůbec nereagoval. Krytky konektorů a karet byly zaslepené a pod žádným z nich jsem vniknutou vodu/vlhkost nezaznamenal. Poté jsem jej 2 dny „vysoušel“ na nepřímém slunci. Sklíčka čoček předního/zadního foťáku a senzorů byla k mé nelibosti orosená:-(…. nicméně po dvou dnech „sušení“ telefon po nabití funguje zcela v pořádku.

  Žádám Vás tímto o informativní sdělení ceny výše zmíněné opravy „vodotěsnosti“ + cenu výměny krytky USB konektoru.
  Předem Vám děkuji
  Přeji hezký den a jsem s pozdravem

  Jirka
  Moravský Krumlov

  1. Dobrý den, Váš dotaz jsem předal technikovi, který by vás měl v brzké době informovat na Váš email, který jste vyplnil zde do komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *