Servis a oprava telefonů Elephone

Servis telefonů

Elephone je čínský výrobce telefonů založen v roce 2006 má přes 1000 zaměstnanců a chce prodávat telefony do celého světa. Tato jeho vize se postupně naplňuje a Elephone už není jen výrobcem levných telefonů, ale i prvotřídních se zajímavým a originálním designem.

Mezi nejoblíbenější telefony od Elephone patří graficky velmi povedené s vysokým výkonem a skvělým poměrem cena/výkon modely Elephone P9000 a Elephone S7. Tyto modely naleznete v našem internetovém obchodu www.ipato.cz ZDE: Telefony Elephone.

U nás se nemusíte obávat nakupovat mobilní telefony čínských značek více či méně známých.

Elephone telefony záruční servis

Prodloužená záruka

V našem internetovém obchodě naleznete několik mobilních telefonů od výrobce Elephone. Na všechny telefony Elephone dostanete zákonnou záruku 24 měsíců, kterou můžete prodloužit o jeden až dva roky v rámci nové služby IPATO+, jejíž vytvoření si vyžádali naši zákazníci, protože k poruchám na telefonech obecně dochází v cca 3-4 roku používání. Pokud budete mít zakoupenou službu IPATO+, tak vám problém s telefonem odstraníme v rámci reklamace zdarma až do výše pořizovací ceny telefonu. Více o službě IPATO+ naleznete na její produktové stránce na eshopu: ZDE.

Elephone oprava telefonu a pozáruční servis

Může se na nás obrátit každý, ať náš zákazník či zákazník jiného internetového obchodu v rámci pozáručního servisu mobilních telefonů, který nabízíme pro všechny značky, které máme v internetovém obchodě v nabídce, včetně zmiňovaných telefonů Elephone.

Elephone telefon závady

Nejčastější obecné problémy s mobilními telefony:

 • poškrábání displeje
 • prasknutí displeje
 • prasklině na displeji
 • nefunkční dotyková vrstva
 • pavouk na displeji
 • nefunkční napájecí konektor
 • nefunkční jack 3,5mm
 • rozbité a nefunkční power zapínací tlačítko
 • opotřebovaná tlačítka pro hlasitost zvuku

Samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakoukoliv poruchou či problémem s vaším Elephone telefonem skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE. My vás následně kontaktujeme emailem s nabídkou opravy, abyste se mohli rozhodnout. Čím detailněji popíšete problém/závadu tím lépe.

 

6 Komentáře na “Servis a oprava telefonů Elephone

 1. Dobrý deň.
  Mám telefón typu elephone P9000. Nedávno mi po páde na ňom praskol displej, vďaka čomu nefunguje spodná časť dotykovej obrazovky. Myslím si, že poškodenie je rozsiahlejšie, keďže nefunguje ani bezdrôtové nabíjanie. Rád by som vedel, koľko ma bude stáť oprava.
  Za odpovede vopred ďakujem.
  Upresňujem že bezdrôtové nabíjanie funguje, takže by ma zaujímala len cena za opravu a výmenu displeju.

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

 2. Dobrý den rád bych se vás zeptal kolik by stála oprava Elephonu S7 je prasklé sklo a nefunguje otisk prstu,a také nefunguje když přiložím prst abych se vrátil nazpátek
  Dekuji

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

  1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedla při vytváření tohoto komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *