Servis a oprava telefonů AGM

Servis telefonů

AGM je čínský výrobce mobilních telefonů, který se zaměřuje převážně na odolné telefony. Ve své řadě má i oblíbený klasický tlačítkový odolný telefon. Takřka všechny odolné telefony AGM splňují certifikaci odolnosti IP68, včetně již  zmiňovaného tlačítkového odolného telefonu, který se jmenuje AGM M1. Pro fanoušky dotykových telefonů má AGM dotykový odolný telefony AGM A8. Zajímavostí je, že AGM nechává své odolné mobilní telefony vyrábět ve stejném závodě, jako průkopník v segmentu odolných telefonů americká společnost Caterpillar. Více informací o historii AGM naleznete na specializované mikrostránce na tuto firmu pod odkazem: Historie AGM. Oba tyto odolné telefony AGM naleznete v našem internetovém obchodě www.ipato.cz v kategorii: Telefony AGM.

Záruční servis na telefony AGM

Prodloužená záruka AGM telefonySamozřejmostí je zákonný servis telefonů AGM po dobu 24 měsíců. Navíc jsme vyslyšeli proseb zákazníků a rozšířili sortiment služeb o prodlouženou záruční dobu, kterou si můžete ke stávajícím zákonným 24 měsícům prodloužit až o dvojnásobnou délku ( nabízíme prodloužení o 1 až 2 roky). Tato služba se jmenuje IPATO+ a cenově nijak nerozlišujeme jestli si ji pořizujete k levnému telefonu či nejdražšímu telefonu z našeho sortimentu. Více informací naleznete na produktové stránce této služby přímo na eshopu: IPATO+.

AGM oprava telefonu a pozáruční servis

Obrátit se na náš servis telefonů může každý bez ohledu zda je náš zákazník s vypršenou zárukou nebo člověk, který zakoupil telefon AGM v jiném internetovém obchodu. Nabízíme pozáruční servis telefonů AGM stačí nás kontaktovat skrze kontaktní formulář a náš technik vám rázem odepíše na email další informace o navrhovaném postupu a ceně, abyste se mohli sami rozhodnout.

Nedoporučujeme neodborné rozebírání telefonu a neodbornou výměnu součástek, protože může dojít k porušení ochrany telefonu ( vodě-odolnosti a prachuvzdornosti).

AGM telefon závady

Nejčastější obecné problémy s mobilními telefony:

  • poškrábání displeje
  • prasknutí displeje
  • prasklině na displeji
  • nefunkční dotyková vrstva
  • pavouk na displeji
  • nefunkční napájecí konektor
  • nefunkční jack 3,5mm
  • rozbité a nefunkční power zapínací tlačítko
  • opotřebovaná tlačítka pro hlasitost zvuku

Samozřejmě se na nás můžete obrátit s jakoukoliv poruchou či problémem s vaším AGM telefonem skrz kontaktní formulář na podstránce kontakt ZDE. My vás následně kontaktujeme emailem s nabídkou opravy, abyste se mohli rozhodnout. Čím detailněji popíšete problém/závadu tím lépe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *