Kde koupit nový telefon

Kde koupit nový telefon

Kromě servisu a náhradních dílů pro mobilní telefony nabízíme v eshopu i samotné telefony. Zprvu jsme se zaměřovali pouze na nabídku odolných telefonů, ale nyní nabízíme i klasické tlačítkové mobilní telefony, dotykové telefony známých i neznámých značek, včetně velkého sortimentu čínských telefonů s výborným poměrem cena/výkon. U nás se nákupu čínského telefonu bát nemusíte, díky nabídce náhradních dílů a servisu v případě poruchy či poškození vašeho mobilního telefonu.

Čínské mobilní telefony jsou známy především svou nízkou cenou, kterou se snaží prosadit v Číně i dalších světových trzích s mobilními telefony.

Internetový obchod s mobilními telefony se nachází na adrese www.ipato.cz, kromě již zmíněného sortimentu naleznete také příslušenství k mobilním telefonům a doplňky. Nedávnou novinkou v sortimentu jsou audio systémy a Počítačové příslušenství. Aktuálně stále nejprodávanější sortiment jsou odolné telefony, kterým vévodí odolný telefon Blackview BV6000, ke kterému nabízíme takřka všechny náhradní díly od antén, tlačítek, displeje po baterie.

Navštivte nás v našem internetovém obchodě ZDE a zjistěte, že patříme mezi obchody s nejnižšími cenami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *