Servis telefonu Blackview BV8000 Pro

Servis telefonů

Blackview BV 8000 Pro je jeden z nejlepších odolných telefonů na trhu. Má velký potenciál se svou kvalitní výbavou a nízkou cenou se stát nejprodávanějším odolným telefonem tohoto roku. Internetový obchod IPATO.cz nabízíme zákonný záruční servis 2 roky na u nás zakoupený Blackvew BV8000 Pro. Dále si můžete dokoupením záruku prodloužit o 1 až 2 roky. V neposlední řadě prodáváme náhradní díly na Blackview BV8000 Pro.

Blackview BV8000 Pro záruka

U nás se nemusíte bát nakupovat kvalitní čínské telefony, jako je Blackview za přijatelné ceny. V případě poruchy jednoduše uplatníte v případě záruční doby záruku, kterou vyřizujeme do několika dnů. Neobracíme se zády k našim zákazníkům a snažíme se jim vždy pomoci.

Blackview BV8000 Pro prodloužení záruky

Při nákupu telefonu Blackview BV8000 Pro v našem eshopu můžete si dokoupit prodloužení záruky o jeden až dva roky. V případě jednoho roku vás prodloužení bude stát 1188Kč (v přepočtu 99Kč měsíčně), u prodloužení o dva roky 2136Kč (v přepočtu 89Kč měsíčně).

Prodloužení záruky se vyplatí v případě, že by vám odešla důležitější součástka, či tištěný spoj na základní desce, které jsou náchylné na opotřebování tak by servis bez záruky mohl stát podobně jako pořizovací cena telefonu.

Prodloužená záruka BV8000 Pro

Pozáruční servis Blackview BV8000 Pro

Mobilní telefony Blackview BV80000 Pro neodepisujeme ani po záruční době naši zákazníci i zákazníci jiných eshopů si mohou nechat u nás mobilní telefony opravit v rámci pozáručního servisu za přijatelné ceny.

Informace: V případě jakýkoliv dotazů ohledně ceny opravy či servisu nás kontaktuje skrze kontaktní formulář na podstránce: Kontakt.

4 Komentáře na “Servis telefonu Blackview BV8000 Pro

    1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

  1. Mám prasklý displey u telefonu blackwiev5000. Je možná oprava? A pokud ano prosím o přibližnou částku za opravu. Předem děkuji za informace. Václav Morkus

    1. Dobrý den váš dotaz jsem předal technikovi, který vám odpoví na email, který jste uvedl při vytváření tohoto komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *